GÖRÜNTÜ / STİL DANIŞMANLIĞI

stil_danismanligiDış görünüşünüz her an göz önünde olan en önemli iletişim araçlarınızdan biri. İmajınız sizin dünyaya kim olduğunuzu ve kim olmak istediğinizi haykırır. İmajınızı bilinçli bir şekilde yönetebilirseniz, pekçok kapının size açıldığını görebilirsiniz. Kendiniz nasıl görüyorsunuz, nasıl sunuyorsunuz? Aileniz, arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız, ya da sizi yolda görenler sizi nasıl tanımlar? Onlara çağrıştırdıklarınız neler?

Gelin sizle bir yolculuğa çıkalım, sizin kendi stilinizi keşif yolculuğunuza…

Yüz ve vücut şekliniz ile birlikte kişiliğiniz, değerleriniz, yaşam tarzınız, ve profesyonel kimliğiniz gözetilerek, sizin için en uygun olan kıyafet tarzlarını belirleyelim,

Hangi renklerin sizin kişisel renk skalanıza uygun renkler olduğunu,

Hayatınızı kolaylaştıracak, kolayca eşleştirilebilen parçalardan oluşan bir gardırobu,

Alışveriş hatalarına son veren akıllı alışveriş stratejilerini yolculuğun bundan sonraki kısmında kullanmak üzere size sunalım.

Ayrıca size özel alışveriş seansıyla (PERSONAL SHOPPER):
İhtiyaç listeniz ve belirlenmiş bütçe doğrultusunda, sizinle birlikte size özel alışverişe çıkıyoruz. Eğer vaktiniz yoksa kişiliğinizi tamamlayacak ve ihtiyaçlarınıza çözüm getirecek giysi avına sizin için çıkıp, sonrasında evinizde / ofisinizde birlikte değerlendirme fırsatı veriyoruz.

Kimler yararlanabilir?

Yöneticiler, yazarlar, iş sahipleri, hukukçular, hastalarıyla iletişimlerini geliştirme hedefindeki doktorlar, iş hayatına geri dönen anneler, hamileler… Görüntüsünde değişiklik yapmak isteyenler, yeni bir stil arayışında olanlar, mesleki ya da kişisel bir değişim sürecine girmek üzere olanlar, yeni bir değer isteyenler, hedeflerine ulaşmaya çalışanlar birebir imaj danışmanlığından yararlanabilir.

Nasıl katkı sağlar?
Çoğu zaman neyi neden sevdiğimizi, bizim için ne ifade ettiğini bilmeden belli kabullerle hareket ederiz. Birebir görüntü ve stil danışmanlığı sürecinde kendinizi yeniden değerlendirir,farklı yönlerinizi keşfedersiniz. Giysilerinizi, tarzınızı ve beden dilinizi, özgüveninizi destekleyecek, yaşamın her anında hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak, çekici ve uygun dış görünüş yaratmaya yardımcı birer kaynak olarak kullanmaya başlarsınız.