YÖNETİCİLER İÇİN BİREBİR DANIŞMANLIKLAR

yonetici_danismanligiEğitim ve deneyim yoluyla edinilen bilgi ve beceri, başarılı bir kariyer gelişimi için gerek şart ancak yeter şart değildir. İş dünyasında etkili bir duruş, profesyonel görüntü, davranış modeli, güven ve liderlikle sağlanır. Etkin bir yönetici, liderlik becerileri sergileyebilmek ve bugünün rekabetçi koşullarında kazanabilmek için kendisinin de sürekli ikna edilmeye çalışıldığını aklında tutarak, etkileme sanatında ustalaşmalıdır.

Üst düzey yöneticiler için tasarlanan koçluk çalışmaları imaj yönetimi, kişisel markalaşma ve nöroliderlik yaklaşımlarıyla, süre ve içerik kişiye uyarlanmak kaydıyla, görüntü yönetimi , izlenim ve kimlik yönetimi, etkili sunum becerileri ile desteklenir. Dönemsel takip programları ile tercih edilen süre boyunca danışana düzenli danışmanlık sunulur.
 
Kimler faydalanabilir?
Yönetici konumundaki profesyonelleri hedefleyen programlar, kariyer veya sektör değişimi yada yönetim pozisyonlarına hazırlık süreçlerindeki bireyleri hedefler

Nasıl fayda sağlar?
Danışanın kişisel markasını destekleyen görüntü, davranış, tutum ve yaklaşımları bilinçle ve doğallıkla kullanmasını, kendisini içten dışa daha etkili sunarak profesyonel ve sosyal duruşunu güçlendirmeyi hedefler.